fbpx
ul. Armii Krajowej 7c, 42-520 Dąbrowa Górnicza
+48 607 600 966
szkola@kskperfekt.pl

 

AKADEMIA KULINARNO-JĘZYKOWA


Mamy przyjemność zaprosić wszystkich kochających zdrowe i smaczne jedzonko do udziału
w warsztatach kulinarno-językowych!
Nauka gotowania prowadzona jest w języku angielskim, a kulinarnej zabawie towarzyszyć będzie nauka słownictwa dotyczącego smaków, produktów i wykonywanych czynności, degustacja wykonanych potraw. Przygotowaliśmy ciekawy program uwzględniający sezonowe produkty i aktualne święta oraz kulinarną podróż po Europie.
Zapraszamy serdecznie!

 

IMPREZY URODZINOWE

Urodziny to ważny dzień, na który każde dziecko czeka z niecierpliwością. Czasami jednak nadchodzące urodziny mogą napawać rodzica niepokojem – gdzie je zorganizować, kogo zaprosić, jakie zabawy wymyślić aby wszyscy dobrze się bawili, no i ktoś jeszcze musi po tym całym szaleństwie posprzątać .

Na szczęście znaleźliśmy na to rozwiązanie które zadowoli wszystkich. Dobra zabawa połączona z nauką to przecież nasza specjalność!

Z przyjemnością zapraszamy na urodziny organizowane w Szkole Językowej PERFEKT. Przygotowaniem  scenariusza urodzinowego zajmą się wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy i animatorzy umiejętnie łącząc urodzinowe zabawy z nauką piosenek, rymowanek, wyliczanek oraz innych zabaw w języku angielskim, tak aby nasz Jubilat poczuł się naprawdę wyjątkowo, a jego impreza urodzinowa pozostała na długo w pamięci.