fbpx
ul. Armii Krajowej 7c, 42-520 Dąbrowa Górnicza
+48 607 600 966
szkola@kskperfekt.pl

Obsługa Firm

Kursy Szkolenia Konferencje PERFEKT  specjalizuje się w szkoleniach językowych dla kadr pracowniczych, kierowniczych i menadżerskich. Jesteśmy Firmą odpowiadającą na potrzeby współczesnego rynku pracy otwartego także dla obcokrajowców. Współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści w postaci doskonałej komunikacji, międzykulturowego porozumienia i świetnej pracy zespołowej.

Prowadzimy kursy w zakresie języków: włoskiego, polskiego dla obcokrajowców, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego i chińskiego. Naszym wielkim atutem jest to, że nasza filozofia nauczania języka obcego całkowicie skupia się na potrzebach klienta. To on jest dla nas najważniejszy. Nie jesteśmy częścią żadnej sieci, dlatego nadrzędny jest dla nas słuchacz, a nie sztywny i bezkompromisowy program. To potrzeby klienta determinują tempo nauki i metody pracy.

Nasz zespół lektorki to osoby kompetentne, merytoryczne, o bogatym doświadczeniu w nauczaniu osób dorosłych, ale przede wszystkim skoncentrowane na osiągnięciu przez słuchacza sukcesu. Wysoki poziom szkoleń uzyskujemy poprzez dostosowanie ich do oczekiwać klienta, a także dzięki kreatywnemu podejściu do zajęć i zaangażowaniu lektora. Wprowadzone na zajęciach elementy coachingu językowego przyspieszają proces uczenia się, a słuchacz świadomie kieruje swoim rozwojem osobistym.

Wyjątkowość firmy PERFEKT to:
-otwartość lektorów na sugestie słuchaczy,
– szybki wzrost kompetencji językowych słuchacza,
– świetni Native Speakers wielu języków,
– zajęcia indywidualne i grupowe,
– nauka języka ogólnego, jak i specjalistycznego (język biznesu, prawniczy, ekonomiczny …),
– kursy modułowe skupiające się na konkretnej tematyce (np. korespondencja handlowa/biurowa),
– kursy intensywne,
– kursy z dojazdem do klienta,
– elastyczne formuła szkoleń,
– kursy standardowe z elementami e-learningu.